הרצאות לעובדים

הרצאות לעובדים

ד״ר לויתן מרצה לעובדי הארגון באופן קבוע משנת 2006. הרצאותיו יעשירו את העובדים ויתרמו לצמיחתו של הארגון. ההרצאות עוסקות בנושאים כגון: שיווק ומכירות, המהפכה הדיגיטלית והשלכותיה העסקיות, עולם הסייבר ואבטחת המידע בארגון.

נושאי הרצאות לעובדים:
Google ואני

מה קרה מאז החל עידן המחשבים הניידים, הרשתות החברתיות והטלפונים החכמים? כיצד יראו חיי העובדים בעתיד הקרוב? האם באמת כולנו נוחלף על ידי אפליקציות ורובוטים?

מתקפת האקרים
ההרצאה חושפת את האופן בו מנצלים האקרים את העובדים לצורך חדירה לארגון. למרות שתחום הסייבר נתפס כתחום טכנולוגי, הדגש בהרצאה זו הוא על אתגרי הגורם האנושי. במסגרת ההרצאה יקבלו העובדים כלי שיגנו עליהם הן בעבודה והן בחייהם הפרטיים.

לשווק כמו הגדולים
כל אחד צריך לדעת כיצד לשווק. אם מול הבוס, השותפים לעבודה בני הזוג, הילדים. במסגרת ההרצאה לעובדים ינתנו כלים מעשיים שילמדו את העובדים כיצד לשפר את יכולות השיווק שלהם בחיי היום יום.

 

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים החברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן בנושאי שיווק מכירות ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. במסגרת ההרצאות ניתנים כלים מעולם השיווק והמכירות וכלים להשרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים