הרצאות לעובדים

הרצאות לעובדים

ד״ר לויתן מרצה לעובדי הארגון באופן קבוע משנת 2006. הרצאותיו יעשירו את העובדים ויתרמו לצמיחתו של הארגון. ההרצאות עוסקות בנושאים כגון: שיווק ומכירות, המהפכה הדיגיטלית והשלכותיה העסקיות, עולם הסייבר ואבטחת המידע בארגון.

נושאי הרצאות לעובדים:

לנווט בבטחה להצלחה העסקית
במקרים רבים אנו מוצאים את עצמנו מול מתחרים מאוד דומים: הם משתמשים במכונות דומות לייצור המוצר, יש להם צוות מצוין וכלים שיווקיים זהים. היתרון במקרים אלו יהיה בצד שבו תוכנית הפעולה טובה יותר. מטרת ההרצאה היא להעניק כלים יישומיים לצורך פיתוח עסקי ותכנון עתידי. ההרצאה עוסקת בנושאים הבאים: בידול, כיצד נציע הצעה שונה וטובה יותר מזו של המתחרים, מיצוב: הבנת המיקום שלנו מול המתחרים בתודעת הלקוחות, מיתוג: כוחם של המותגים, אתגרי בנית ותחזוקת המותג. הכרת והבנת הסביבה התחרותית.

Google ואני
מה קרה מאז החל עידן המחשבים הניידים, הרשתות החברתיות והטלפונים החכמים? כיצד יראו חיי העובדים בעתיד הקרוב? האם באמת כולנו נוחלף על ידי אפליקציות ורובוטים?

מתקפת האקרים
ההרצאה חושפת את האופן בו מנצלים האקרים את העובדים לצורך חדירה לארגון. למרות שתחום הסייבר נתפס כתחום טכנולוגי, הדגש בהרצאה זו הוא על אתגרי הגורם האנושי. במסגרת ההרצאה יקבלו העובדים כלי שיגנו עליהם הן בעבודה והן בחייהם הפרטיים.

לשווק כמו הגדולים
כל אחד צריך לדעת כיצד לשווק. אם מול הבוס, השותפים לעבודה בני הזוג, הילדים. במסגרת ההרצאה לעובדים ינתנו כלים מעשיים שילמדו את העובדים כיצד לשפר את יכולות השיווק שלהם בחיי היום יום.

 

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה מאז שנת 2006. הרצאותיו למנהלים מבוקשות בשל הידע הרב (מהאקדמיה ומהתעשייה) ונסיונו העשיר כמרצה בפני בכירים

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן לארגונים בנושאי המהפיכה הדיגיטלית ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. הרצאותיו עוסקות באתגרי הסייבר ובמרכיבי ההתמכרות לרשתות החברתיות

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים