הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים בחברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה. לד״ר לויתן נסיון רב שנים בהרצאות מול ההנהלות של החברות המובילות במשק הישראלי.

נושאי הרצאות למנהלים:

לשווק כמו המותגים הגדולים בעולם
ההרצאה מותאמת למנהלים ומציגה ניתוחי מקרה החושפים מהלכים עסקיים מעולם השיווק. הדגש הוא על ניתוח מהלכים של המותגים הגדולים בעולם. מעבר לניתוח, מעניקה ההרצאה כלים פרקטיים לשימוש מיידי. הרצאה זו חשובה במיוחד למנהלים מכיוון שפעילות השיווק הופכת למורכבת יותר ויותר ודורשת יצירתיות ומעוף.

סייבר: האתגר למנהל
הרצאה למנהלים זו חושפת את האתגרים אותם מציג תחום הסייבר למנהלים בארגון. במסגרת ההרצאה יחשפו המנהלים לדרכים בהם עלול להפגע הארגון אם במישרין על ידי מתקפת סייבר או בצורה עקיפה על ידי עובד זדוני או רשלן. במהלך ההרצאה יקבלו המנהלים כלים שישפרו את פעילותם בסייבר ויסייעו לבטחונו של הארגון.

המהפכה הדיגיטלית: פנינו לאן?
הרצאה למנהלים זו מציגה את הכיוונים אליהם אנו פונים כחלק מהמפכה הדיגיטלית. כיצד משפיעות הרשתות החברתיות, הסמארטפונים וכו׳ על עולם העסקים. האם אנו מפעילים את כלי השיווק הדיגיטלי בצורה נכונה? כיצד יראה יום העבודה בעידן של מדפסות תלת מימד, מחשוב נלבש וכו׳.

לוחמה פסיכולוגית בעסקים
כיצד מתמודדים בשוק רווי מתחרים? איך להשפיע על הלקוחות שכבר ראו ושמעו הכל? איך נרתום בצורה נכונה את הכלים הדיגיטליים לטובת המהלכים העסקיים שלנו. הרצאה זו מדגימה כיצד ניתן לחבר בהצלחה בין החשיבה הפרקטית משדה הקרב, לשדה הקרב של העסקים.

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים החברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן בנושאי שיווק מכירות ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. במסגרת ההרצאות ניתנים כלים מעולם השיווק והמכירות וכלים להשרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים