הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים

הרצאותיו של ד״ר לויתן הן שילוב ייחודי של ידע עמוק המגיע משנותיו הרבות כמרצה בטכניון, יחד עם נסיונו הרב כיועץ בתעשייה. ההרצאות למנהלים עוסקות ב 3 נושאים: שיווק, אסטרטגיה ומודיעין תחרותי, חדשנות. ההרצאות מועברות בשפות עברית ואנגלית.

נושאי הרצאות למנהלים:

לוחמה פסיכולוגית בעסקים – כלים לחדשנות
אם אתם מחפשים הרצאה למנהלים הכוללת תובנות עסקיות חשובות, המוגשת כמופע מופע הומוריסטי, זו ההרצאה עבורכם. הרצאה זו הועברה יותר מ 1,000 פעמים במהלך השנים בפני הפורומים הבכירים במדינה וזכתה לשבחים מקיר לקיר.
אנו חיים בעידן של פאנצ׳ים, חוסר סבלנות. בעידן זה עלינו לדעת כיצד לפעול בצורה נכונה מבחינה שיווקית. ההרצאה עוסקת בנושאים כגון:
– כיצד מתמודדים בשוק רווי מתחרים?
– איך להשפיע על הלקוחות שכבר ראו ושמעו הכל?
– כיצד נבנה בצורה נכונה מסרים עיסקיים תוך פניה לכלל החושים?
– הרשתות החברתיות והסביבה הדיגיטלית כסביבה למודיעין והשפעה
– ניתוח דוגמאות מרתקות למהלכים עסקיים חדשניים של החברות המצליחות בעולם

אסטרטגיה תחרותית מנצחת בעידן של חוסר וודאות
מטרת ההרצאה היא להעניק למנהל כלים למצבים בהם אנו נדרשים להתמודד מול מתחרים. כיצד לנתח את המצב בצורה נכונה ולהפעיל תוכנית פעילות מדעית וסדורה כדי לנצח בתחרות
– הססמוגרף: זיהוי שינויים ומשמעותם
– מעקב אחר המהלכים העסקיים של המתחרים והערכת פעולותיהם
– כלי מודיעין תחרותי לקבלת תמונת מצב אמיתית
– גיבוש אסטרטגיה תחרותית על בסיס היתרון התחרותי שלנו
– יישום ובקרה על המהלך
– ניתוח מקרים, אסטרטגיות תחרותיות

מודיעין תחרותי, כלים למנהל
מודיעין תחרותי איכותי הוא מרכיב מפתח בהצלחת המהלכים העסקיים. היום יותר מתמיד מהווה המודיעין התחרותי כלי מפתח בתהליך קבלת ההחלטות של המנהל. ההרצאה תעניק למנהלים כלים שימושיים תוך ניתוח דוגמאות לאיסוף מודיעין תחרותי והדרכים הנכונות לעשות בו שימוש עסקי מוצלח. מתוך ההרצאה:
– כלים למדידת והבנת השוק בו אנו פועלים, או, מתכוונים לפעול
– כיצד נמצא את המתחרים (מתחרים מוכרים ומתחרים לא מוכרים)
– הבנת דרכי הפעולה של המתחרים, וכיצד נגבש אסטרטגיה תחרותית בהתאם
– ניטור פעילות המתחרים
– כלים לסימולציה ״להכנס לראש של המחרה״

סייבר: האתגר למנהל
תחום הסייבר תופס חלק בלתי נפרד מחיינו. המחשבים נמצאים בכל מקום ועלולים להוות איום לפעילותו התקינה של הארגון. מטרת ההרצאה היא להציג את האיומים הרלוונטיים לכל ארגון בעידן הסייבר ולהציע דרכי התגוננות. ההרצאה מועברת בשפה ברורה ובצורה ומתמקדת באתגרי האיום האנושי לארגון. ההרצאה עוסקת בנושאים כגון:
– ניתוח מתקפות סייבר על ארגונים
– מפת האיומים על הארגון
– אתגרי האינטרנט של הדברים
– הבעיה העיקרית, הגורם האנושי
– עתיד אתגרי הסייבר לארגון

 

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה מאז שנת 2006. הרצאותיו למנהלים מבוקשות בשל הידע הרב (מהאקדמיה ומהתעשייה) ונסיונו העשיר כמרצה בפני בכירים

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן לארגונים בנושאי המהפיכה הדיגיטלית ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. הרצאותיו עוסקות באתגרי הסייבר ובמרכיבי ההתמכרות לרשתות החברתיות

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים