הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים

עם ותק של למעלה מ 1000 הרצאות לארגונים המובילים, הרצאתו של ד״ר לויתן היא מתכון לחוויה מנצחת. הרצאותיו של ד״ר לויתן יעשירו ויפרו את עובדי הארגון. ההרצאות עוסקות בנושאים כגון: שיווק ומכירות, מהפכת התקשורת הדיגיטלית, השרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

בתוך מוחו של גאון שיווק

ההרצאה מציגה כלים להתמודד בשוק רווי מתחרים. במסגרת ההרצאה יקבל הקהל כלים פרקטיים שישמשו אותו בחיי היומיום: סודות הפרזנטציה המנצחת, דיבור מול קהל, שיווק והשפעה. ההרצאה מציגה דוגמאות ממגוון תחומים בעולם העסקים.

אתגרי עידן הסייבר

מטרת ההרצאה היא לחשוף את העובדים בארגון לאתרי תחום הסייבר. ההרצאה חושפת כיצד פורצים האקרים לארגונים למרות מנגנוני האבטחה. במסגרת ההרצאה ניתנים כלים אשר יגנו על העובדים ובסופו של דבר גם על הארגון

מהפכת הרשתות החברתיות
מטרת ההרצאה היא להציג את התפתחות עידן המידע ונסיון להבין לאן פנינו מועדות. ההרצאה מנתחת שימושם של מותגים בערוצי המדיה הדיגיטלית בדגש על פייסבוק ומנוע החיפוש גוגל. כמו כן, עוסקת ההרצאה בעולם המחשוב הנלבש ועתיד התחום: האינטרנט של הדברים.

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים החברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן בנושאי שיווק מכירות ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. במסגרת ההרצאות ניתנים כלים מעולם השיווק והמכירות וכלים להשרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים