הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים

עם ותק של יותר מ 1,000 הרצאות לארגונים המובילים בישראל, הרצאותיו של ד״ר לויתן הן מתכון לחוויה מעניינת ומנצחת. מטרת ההרצאה לארגון היא להעניק כלים פרקטיים לעובדים וכך לייעל את פעולתו של הארגון. ההרצאות עוסקות בנושאים הבאים: אסטרטגיה עסקית, שיווק ומכירות, מהפכת הרשתות החברתיות וההתמכרות לרשת, השרדותו של הארגון בעידן הסייבר ועולמם של האקרים.

מכורים לרשת – ג׳אנקים של לייקים
לפי המחקרים העדכניים בתחום, עובד ממוצע מבלה כרבע מיום העבודה בניסיון התמודדות עם מיילים. אנו חיים בעידן שבו הסחות דעות והתמכרויות דיגיטליות נמצאים בכל מקום. ההרצאה חושפת את האופן שבו משתמשים בחולשות שלנו כבני אדם, כדי לוודא שאנו מכורים לסביבה הדיגיטלית. מתוך ההרצאה:
– מרכיבי ההתמכרות לרשת
– החולשות הפסיכולוגיות שלנו המאפשרות את ההתמכרות
– מה אנחנו מוכנים לעשות כדי לקבל לייק ברשתות?
– מה קורה לנו במוח בזמן שאנו ברשתות?
– כיצד יראה הדור הבא של הרשתות החברתיות?
– ילדים ורשתות חברתיות, תהליך החיברות, אמפטיה והדור הבא

מגן אנושי – עובדי הארגון כקו ההגנה הראשון בסייבר
מטרת ההרצאה היא לחשוף את העובדים בארגון לאתרי תחום הסייבר. ההרצאה חושפת כיצד פורצים האקרים לארגונים למרות מנגנוני האבטחה. במסגרת ההרצאה ניתנים כלים אשר יגנו על העובדים ובסופו של דבר גם על הארגון. מתוך ההרצאה:
– שער הכניסה לארגון: הגורם האנושי
– איך נוכל להגן על עצמנו בסייבר?
– כיצד פועלים האקרים?
– אתגרי הסייבר בסביבת הרשתות החברתיות
– הדארק נט, השוק השחור של האינטרנט
– טלפונים חכמים, אפליקציות, הסכנות והאתגרים

ליישם בהצלחה את האסטרטגיה העסקית בארגון!
אסטרטגיות עסקיות רבות נכשלות בשל סיבות מגוונות. מטרתה של ההרצאה היא לסייע לארגון לקדם את יישום האסטרטגיה העסקית תוך רתימת אחד הגורם החשובים ביותר בתהליך, עובדי הארגון. ההרצאה תחשוף את נקודות התורפה של יישום האסטרטגיה העסקית וכיצד נוכל לצלוח אותן בהצלחה. תכני ההרצאה משלבים נסיון מעשי בתחום התכנון האסטרטגי עם המודלים העדכניים בתחום.
מתוך ההרצאה:
– נקודות התורפה, המקום שבו רוב האסטרטגיות נכשלות
– שגיאות נפוצות בתכנון אסטרטגי
– סימני אזהרה מקדימים לתקלות שבדרך
– כלים לרתימת הארגון למהלך האסטרטגי
– מודלים לשיפור המיקוד העסקי והאסטרטגי
– חלוקה נכונה של משאבי הארגון: תכנון לטווח ארוך ולטווח קצר
– מגה מגמות והשפעתן על העסק שלנו
– מיקרו מגמות בענף שלנו והערכות הנכונה אליהן
– רתימת המודיעין התחרותי שלנו למניעת עיוורון עסקי
– ניתוח מקרי מבחן

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה מאז שנת 2006. הרצאותיו למנהלים מבוקשות בשל הידע הרב (מהאקדמיה ומהתעשייה) ונסיונו העשיר כמרצה בפני בכירים. ההרצאות עוסקות בנושאים הבאים: אסטרטגיה תחרותית, מודיעין תחרותי, יצירתיות וחדשנות

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן לארגונים בנושאי המהפיכה הדיגיטלית ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. הרצאותיו עוסקות באתגרי הסייבר ובמרכיבי ההתמכרות לרשתות החברתיות

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. מטרת ההרצאה לעובדים היא לספק כלים פרקטיים שיאפשרו לעובדים לקדם את מעמדם המקצועי ולהתקדם בהמשך הקריירה

קרא עוד >

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים