הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים

עם ותק של יותר מ 1,000 הרצאות לארגונים המובילים בישראל, הרצאותיו של ד״ר לויתן הן מתכון לחוויה מעניינת ומנצחת. מטרת ההרצאה לארגון היא להעניק כלים פרקטיים לעובדים וכך לייעל את פעולתו של הארגון. ההרצאות עוסקות בנושאים הבאים: שיווק ומכירות, אסטרטגיה עסקית, מהפכת הרשתות החברתיות וההתמכרות לרשת, השרדותו של הארגון בעידן הסייבר ועולמם של האקרים.

מכורים לרשת – ג׳אנקים של לייקים
מדי שנה נהרגים מאות אנשים, הם נופלים מצוקים וגורדי שחקים, טובעים בים, נטרפים על ידי חיות פרא, בדרכם לצלם את התמונה שתבטיח להם לייקים. ההרצאה חושפת את האופן שבו משתמשים בחולשות שלנו כבני אדם, כדי לוודא שאנו מכורים לסביבה הדיגיטלית.
מתוך ההרצאה:
– מרכיבי ההתמכרות לרשת
– החולשות הפסיכולוגיות שלנו המאפשרות את ההתמכרות
– מה אנחנו מוכנים לעשות כדי לקבל לייק ברשתות?
– מה קורה לנו במוח בזמן שאנו מבלים ברשתות החברתיות?
– כיצד יראה הדור הבא של הרשתות החברתיות?
– ילדים ורשתות חברתיות, תהליך החיברות, אמפטיה והדור הבא

מגן אנושי – עובדי הארגון כקו ההגנה הראשון בסייבר
מטרת ההרצאה היא לחשוף את העובדים בארגון לאתרי תחום הסייבר. ההרצאה חושפת כיצד פורצים האקרים לארגונים למרות מנגנוני האבטחה. במסגרת ההרצאה ניתנים כלים אשר יגנו על העובדים ובסופו של דבר גם על הארגון. מתוך ההרצאה:
– שער הכניסה לארגון: הגורם האנושי
– איך נוכל להגן על עצמנו בסייבר?
– כיצד פועלים האקרים?
– אתגרי הסייבר בסביבת הרשתות החברתיות
– הדארק נט, השוק השחור של האינטרנט
– טלפונים חכמים, אפליקציות, הסכנות והאתגרים

מודיעין תחרותי, כי כדאי שתכירו את המתחרים
מודיעין תחרותי איכותי הוא מרכיב מפתח בהצלחת המהלכים העסקיים. היום יותר מתמיד מהווה המודיעין התחרותי כלי מרכזי בתהליך קבלת ההחלטות. ההרצאה תעניק למנהלים כלים שימושיים תוך ניתוח דוגמאות לאיסוף מודיעין תחרותי והדרכים הנכונות לעשות בו שימוש עסקי מוצלח. מתוך ההרצאה:
– הכירו את המתחרים, בעיקר את אלו שעדיין לא הכרתם
– כלים פרקטיים למציאת המתחרים שלנו וניתוח פעילותם
– חלוקת המתחרים לפי רמות האיום שלהם
– הבנת מאפייני פעילות המתחרים וגיבוש מענה
– ניתוח מקרי מבחן, המודיעין התחרותי ככלי ליתרון עסקי

למידע נוסף על ההרצאה

  אולי יעניינו אותך גם:

  ד״ר לויתן מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה מאז שנת 2006. הרצאותיו למנהלים מבוקשות בשל הידע הרב (מהאקדמיה ומהתעשייה) ונסיונו העשיר כמרצה בפני בכירים. ההרצאות עוסקות בנושאים הבאים: אסטרטגיה תחרותית, מודיעין תחרותי, יצירתיות וחדשנות

  קרא עוד >

  הרצאותיו של ד״ר לויתן לארגונים בנושאי המהפיכה הדיגיטלית ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. הרצאותיו עוסקות באתגרי הסייבר ובמרכיבי ההתמכרות לרשתות החברתיות

  קרא עוד >

  הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. מטרת ההרצאה לעובדים היא לספק כלים פרקטיים שיאפשרו לעובדים לקדם את מעמדם המקצועי ולהתקדם בהמשך הקריירה

  קרא עוד >

  ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע. ההרצאות מותאמות גם לזום, הרצאות מקוונות, אונליין.

  קרא עוד >

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים