הרצאות העשרה

הרצאות העשרה

תחומי הידע הייחודיים של ד״ר לויתן ויכולתו לרתק קהל הופכים אותו לאחד המרצים המבוקשים בארץ. הרצאותיו עוסקות בנושאים אקטואליים כגון: מהפכת הסייבר, עולמם של האקרים, עולמה של הלוחמה הפסיכולוגית. מעבר לכך, ד״ר לויתן מעביר בצורה מרתקת הרצאות מעולם השיווק והמכירות אשר יתרמו לכל אחד, עצמאי, שכיר או כל חובב ידע.
נושאי הרצאות העשרה:

לחיות בהצלחה עם המהפכה הדיגיטלית
כיצד נרתום לטובתנו את הכלים הדיגיטליים החדשים? מה ההשלכות של הרשתות החברתיות עלינו כעובדים בחברות, בעלי משפחות, סטודנטים באקדמיה, אזרחים במדינה וכו׳? ההרצאה חושפת את מקורות התחום ואת הכיוונים אליהם אנחנו הולכים

סייבר טרור
כיצד פועלים האקרים? מי הם האקרים והאם ניתן להתגונן מפני מתקפותיהם? ההרצאה מנתחת מתקפות סייבר וחושפת את האופן בו משיגים האקרים את מטרותיהם

שיווק דיגיטלי לכולם
פייסבוק, אינסטגראם, גוגל, נראה שכולם משווקים באינטרנט, אבל האם אתם עושים זאת בצורה נכונה? ההרצאה חושפת כיצד לשווק בצורה נכונה באמצעות כלי השיווק הדיגיטלי ולייעל את הפעילות העסקית

למידע נוסף על ההרצאה

אולי יעניינו אותך גם:

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים החברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן בנושאי שיווק מכירות ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. במסגרת ההרצאות ניתנים כלים מעולם השיווק והמכירות וכלים להשרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים