הרצאות מעניינות

הרצאות מעניינות

ד״ר לויתן מרצה מאז שנת 2006 ומציע מגוון רחב של הרצאות. תחומי המומחיות הייחודיים של ד״ר לויתן והאופן המרתק שבו מועברת ההרצאה מבטיחים חוויה מהנה ומוצלחת. הרצאותיו של ד״ר לויתן משלבות מרכיב פרקטי-יישומי (מתוך נסיונו רב השנים כיועץ בתעשייה) עם הצגת החומרים העדכניים ביותר בתחום (מעיסוקו כמרצה באקדמיה).

תחומי ההרצאות:

ד״ר לויתן מעביר הרצאות העשרה מזה למעלה מעשור. כמי שהעביר בהצלחה רבה למעלה מ 1000 הרצאות העשרה במגוון פורומים ובארגונים המובילים במדינה, מבטיח ד״ר לויתן חוויה ייחודית של הומור וידע.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן הינן חווייה יוצאת דופן לעובדים. ההרצאה לעובדים הינה שילוב מנצח של הומור וידע יישומי המבטיח חוויה מהנה. מטרת ההרצאה היא להעשיר את עולמם של העובדים בצורה מהנה וייחודית.

קרא עוד >

כמי שעובד כיועץ ישירות מול דרגי הניהול של הבכירים החברות, פיתח ד״ר לויתן ידע מיוחד בכל הקשור להרצאות למנהלים. הרצאות למנהלים דורשות נסיון רב, ידע ויכולת העברת המידע בצורה נכונה.

קרא עוד >

הרצאותיו של ד״ר לויתן בנושאי שיווק מכירות ועולם הסייבר, תורמות לשגשוגו וצמיחתו של הארגון. במסגרת ההרצאות ניתנים כלים מעולם השיווק והמכירות וכלים להשרדותו של הארגון בעידן הסייבר והאקרים.

קרא עוד >

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים