הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים

מאז שנת 2006 אני מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה. הכירו את מגוון ההרצאות למנהלים שלי שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

17.3.22 מאת ד״ר יניב לויתן

הרצאות למנהליםד״ר יניב לויתן

כמנהלים, אנו נדרשים לקבל החלטות משמעותיות על בסיס יומי. לצורך כך, עלינו להיות חמושים במיטב הכלים העדכניים שיסייעו לנו לקבל החלטות נכונות. כולנו מבינים את אתגרי העידן הנוכחי: ריחוק חברתי, עבודה מהבית, המהפכה הדיגיטלית, אתגרי סייבר, אירועים משבשים בשלל ענפים, מתחרים חדשים הצצים ממקומות לא צפויים. מלאכת קבלת ההחלטה הנכונה הופכת למאתגרת יותר מאי פעם.

אני מרצה למנהלים ומלווה ארגונים כיועץ מאז שנת 2006. במהלך השנים שכללתי את תכני ההרצאות שלי באופן כזה אשר מספק שפע כלים ליצירת יתרון תחרותי וקבלת החלטות טובות יותר. מעבר להרצאות שלי בתעשייה, אני מלמד נושאים הקשורים ל: חדשנות, אסטרטגיה, שיווק דיגיטלי וסייבר במסגרת בית הספר למנהל עסקים שפקולטה לתעשייה וניהול, לימודי ה MBA בטכניון. יותר מעשור שאני משמש כמרצה מטעם הבנקים במפגשים (הרצאות, סדנאות והדרכות) עם בכירי המשק הישראלי. במהלך השנים צברתי היכרות עם אלפי מנהלים, העברתי סדנאות, הדרכות והרצאות לפני יותר מ 2,000 חברות וארגונים.

במסגרת סט ההרצאות שלי למנהלים, אני מתמקד בנושאים הבאים:

הרצאות בנושא חדשנות, הרצאות בנושא אסטרטגיה, הרצאות בנושא שיווק והרצאות בתחום הסייבר. שילוב נושאים אלו הינו קריטי לצורך הבנת המציאות העסקית הנוכחית ובמסגרת פעילות קבלת ההחלטות שלנו כמנהלים. פעמים רבות נדרשת חשיבה מחדש על נושאים אסטרטגיים בארגון שלנו. לצורך קבלת החלטות אסטרטגיות, חשוב מאוד שנכיר ונבין את הסביבה העסקית / תחרותית המשתנה. דוגמאות:

אנו בעיצומו של המעבר לדור החדש של רשת האינטרנט. במסגרת השינויים כדאי שנעריך וננתח את ההשפעות על פעילות העסקית שלנו. יש המון מה ללמוד מההחלטות של ענקיות הטכנולוגיה בתחום. גוגל משנה את מנועי הרווח שלה, פייסבוק פורצת לכיוונים חדשים עם מהלכי פיבוט, טסלה מעלה הילוך מול התחרות במעבר למנועי חשמל.

תחום הלוחמה הפסיכולוגית בעסקים הופך לחלק חשוב בפעילות העסקית, הן מבחינת אסטרטגיה תחרותית והן מבחינת יכולת השפעה. מותגים רבים נעזרים בכלים מעולם ההטיות הקוגנטיביות לצורך שיפור מכירות, הגברת נאמנות שיפור לקוחות ועוד. חשוב מאוד להכיר את הכלים של התחום ולשלבם בפעילות העסקית. כמו כן, הלוחמה הפסיכולוגית בעסקים מאפשרת הטמעת מהלכים חדשניים בפעילות העסקית שלנו. כלי הלוחמה הפסיכולוגית בעסקים יסייעו לנו לאסוף מידע, לתרגמו לידע אשר באמצעותו נקבל החלטות עסקיות מבססות דאטה.

הסייבר הופך להיות איום מרכזי עבור כל חברה. עלינו להבטיח המשכיות עסקית ולוודא שכל עובדי הארגון רתומים לנושא. מתקפות כופר עלולות להיות קטלניות לארגון, זה קריטי להבין כיצד ניתן למנוע את נזקי המתקפה דרך פיתוח תרבות מודעת לאתגרי הסייבר בארגון.

כפי שאתם מבינים, מנהלים היום ניצבים בפני שפע שאלות ואתגרים. במסגרות ההרצאות למנהלים שלי תוכלו לקבל מגוון רחב של פתרונות, כלים, צורת הסתכלות חדשה ופרקטית מול האתגרים אותם אתם פוגשים, או שתפגשו בעתיד הקרוב.

מאז שנת 2006 אני מרצה בפני הפורומים הבכירים במדינה. הכירו את מגוון ההרצאות למנהלים שלי שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

קרא עוד >

החדשנות היא מרכיב מפתח בצמיחתו של כל עסק. מהי חדשנות? כיצד מפתחים תרבות מוכוונת חדשנות בארגונים?

קרא עוד >
<

לקבלת מאמרים נוספים שישפרו את פעילותכם השיווקית, הרשמו לניוזלטר