המלצות

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים

  95

  בנק לאומי – מיקי רוזנר, מהל סניף עסקים

  אופן הפרזנטציה מול לקוחות הסניף היה משכנע ביותר, ידעת לרתק אותם ולחבר אותם באופן רלוונטי להתפתחויות אקטואליות של ימים אלו. אציין כי הן אני באופן אישי והן לקוחות הסניף הופתענו ממידת חשיבות הנושא ואין ספק כי פתחת בפני כל המשתתפים כיווני חשיבה חדשים ומגוונים. אציין במיוחד או אופי התגובות מהלקוחות, ההפנמה שלהם את הנושא, ואחרי הכנס בקשות להעברת הפרטים שלך אליהם על מנת לעמוד איתך בקשר ישיר במידת הצורך. זה מבחינתי מדד בלתי רגיל להצלחת הכנס – ועל כך תודתי האישית לך.

  106

  אנגלו סכסון – תמי מצ'ורו, מנהל מדיה שיווקית ופיתוח עסקי, הנהלה ארצית

  ברצוני להודות לך באופן אישי על הרצאתך בנושא "שיווק דיגיטלי מושכל לקידום עסקאות" שהתקיימה במסגרת כנס מקצועי של רשת אנגלו סכסון. ההרגשה לאחר ההרצאה היא שלא יכולנו לבחור במרצה טוב יותר לקידום הנושא. בהרצאה מדויקת של שעה הצלחת לסחוף אחריך גם את ותיקי היועצים ונושאי התפקידים ברשת, שאין להם כל זיקה וידע בתחום. נשמח להרחיב את שיתוף הפעולה איתך בכל הקשור לנושא השיווק הדיגיטלי.

  57

  כלל ביטוח – אלעד עטיה, מנהל מחלקת הכשרה ותהליכים

  אופן הפרזנטציה מול לקוחות הסניף היה משכנע ביותר, ידעת לרתק אותם ולחבר אותם באופן רלוונטי להתפתחויות אקטואליות של ימים אלו. אציין כי הן אני באופן אישי והן לקוחות הסניף הופתענו ממידת חשיבות הנושא ואין ספק כי פתחת בפני כל המשתתפים כיווני חשיבה חדשים ומגוונים. אציין במיוחד או אופי התגובות מהלקוחות, ההפנמה שלהם את הנושא, ואחרי הכנס בקשות להעברת הפרטים שלך אליהם על מנת לעמוד איתך בקשר ישיר במידת הצורך. זה מבחינתי מדד בלתי רגיל להצלחת הכנס – ועל כך תודתי האישית לך.

  58

  לאומי קארד- אריאלה גרוס, מנהלת צוות מדריכים

  ברצוני להודות לך על השתתפותך ביום למידה ארגוני. מהתגובות שקיבלנו מעובדי החברה שהשתתפו בהרצאתך עלתה שביעות רצון גבוהה מאיכות ההנחינה, עושר ורלוונטיות התכנים לתמה המרכזית של היום ולפעילות לאומי קארד בכלל. קצת מדברי העובדים כפי שציינו במשוב היום: "ההרצאה של ד"ר יניב לויתן הייתה אינטיליגנטית ומרתקת, פשוט תענוג", "ד"ר לויתן העביר הרצאה מעוררת השראה". תודה רבה על ההשקעה, המחשבה, הרלוונטיות והתאמת התכנים ליום הלמידה ולקהל היעד.
  בברכה,
  אריאלה גרוס,
  מנהלת צוות מדריכים, לאומי קארד

  641

  י.ב.מ – שמעון בוקשפן, מזכיר כללי

  בשם הנהלת אמצי ובשם הנהלת י.ב.מ ובשם המשתתפים הרבים בסנדת ניהול מרכזי מחשבים שהתקיימה במלון בראשית מצפה רמון, אני מבקש להביע את תודתנו והערכתנו להרצאתך המעניינת. הרצאתך המאלפת בנושא מהפיכת הרשתות החברתיות הייתה כמשב רוח רענן לחשיבה היוצרת, הרחיבה דעת שומעיה, ותרמה רבות להצלחת האירוע, ועל כך תבוא הברכה.

  39

  הפניקס – אורן אל און, משנה למנכ"ל

  אני רוצה להודות לך באופן אישי על הופעתך בפני סוכנינו הבכירים במסגרת סמינר האקטואליה שנערך במלון "מצודת דוד" שבירושלים. הרצאתך המעניינת והמקיפה בתחום לוחמת הסייבר, בתקופה בה הנושא כה אקטואלי הוסיפה נופך רב להבנת התחום ולהרחבת האופקים. תודה מקרה לב – יישר כוח!
  בכבוד רב,
  אורן אל און, משנה למנכ"ל

  235px-Clalit_New_Logo_2013.svg_

  שירותי בריאות כללית – ד"ר יוסי בהגון, מנהל הרפואה המקוונת

  ד"ר יניב לויתן שלום, רציתי להודות לך על הרצאה הכריזמטית, המרתקת והמעוררת השראה, שהעברת ליחידה לרפואה מקוונת בשירותי בריאות כללית. התכנים וההרצאה היו בקצב הניו-מדיה, והתגובות מהצוות היו מצוינות. אנו כבר עסוקים בגזירת Action items…
  בברכה,
  ד"ר יוסי בהגון
  מנהל הרפואה המקוונת
  שירותי בריאות כללית

  76

  קומסקיור – גיל נוילנדר מנהל שיווק

  כחברת שירות בתחום מוצרי האנטיוירוס החלטנו להזמין את ד"ר יניב לויתן לכנס ההשקה האחרון שלנו, כמרצה מן החוץ בנושא סייבר. הציפיות שלנו היו גבוהות – והתוצאה הייתה מעל ומעבר להן. הרצאה מעולה, מעניינת, מסקרנת, סוחפת ומלמדת ויניב העביר אותה בצורה כריזמטית רבה. הקהל היה מורכב מאנשים טכנולוגיים בעלי ידע ונסיון בתחום אבטחת המידע, ובכל זאת, כולם היו מרותקים. הפידבקים שקיבלנו בסיום האירוע באמת אישור כי עשינו את ההחלטה הנכונה.
  מומלץ בחום!
  בברכה,
  גיל נוילנדר,
  מנהל שיווק
  קומסקיור בע"מ – יבואנית ESET בישראל

  99

  פלאפון – מירי פלג, מנהלת אגף מערכות מסחריות

  תודה רבה על הרצאה מצוינת. הרצאתך נגעה בנושאים רלוונטיים מאוד לכל חברה עסקית. הנושאים שהצגת פתחו בפנינו נקודות למחשבה ולדיונים פנימיים. אין ספק שכולנו צריכים לחשוב קצת אחרת בכל מה שקשור ללקוחות שלנו, לאמצעי שיווק, ופרסום באינטרנט. הנושא הוא מרתק והשארת לנו טעם של עוד.
  בברכה,
  מירי פלג,
  מנהלת אגף מערכות מסחריות, פלאפון

  logo

  דורות לקידום אוכלוסיה מבוגרת – גדי פורת מנכ"ל

  שבוע ויותר חלפו מאז ריתקת, ריגשת והכחמת את באי הכנס הארצי של ענף הדיור המוגן בישראל. אני מבקש לתשף אותך בדברי השבח וההלל שעדיין זורמים אלינו, למערכת "דורות" מפיקת האירוע, על הרצאתך המיוחדת. על הסופרלטיבים שזכתה הרצאתך אני מבקש להוסיף ולציין את נועם הליכותיך ודרך שיתוף הפעולה איתך מרגע ההתקשרות ולאורך כל הדרך. בשמי, בשם הוועדה המארגנת וכל באי הכנס, אני מודה על הרצאתך ואין ספק כי נמשיך לבקש להתברך בהרצאותיך בהמשך הדרך.
  בברכה ובתודה,
  גדי פורת,
  מנכ"ל ועורך ראשי
  דורות לקידום אוכלוסיה מיוחדת בע"מ

  plzt

  הנהלת קבוצת תעשיות פלזית וקיבוץ גזית

  ברצוננו להודות לך על השתתפותך ביום עיון בנושא ביטוח של קבוצת תעשיות פלזית וקיבוץ גזית.
  ההרצאה היתה מעניינת מאוד ומרתקת.
  נחשפנו לטכנולוגיה וכיווני מחשבה חדשניים ובנוסף יצר הזדמנות לשיח נעים בנושא חשוב אשר חלקנו אינו מודע (עד היום) לסיכונים הקיימים.
  שיתפת אותנו בידע שלך ומנסיונך בתחום.
  חלקנו מוכנים לבוא/לחזור ללמוד בטכניון בשביל לשבת בכיתה שלך ולשמוע עוד בנושא…..
  תודה רבה
  נשמח לראותך שוב
  הנהלת קבוצת תעשיות פלזית וקיבוץ גזית

  Logo-HY

  קבוצת ח.י – שני מרינברג, מנהלת שיווק

  ברצוני להביע את הערכתנו ושביעות רצוננו מהרצאתך. ההרצאה הייתה מרתקת, סוחפת, משכנעת ובאופן יוצא דופן הצלחת להתאים את תוכן ההרצאה לנושא האירוע ולקהל הנוכחים. הקהל באירוע היה מורכב מאנשים בעלי ידע ונסיון טכנולוגי ועם זאת, הצלחת לרתק אותם ולהביא לתובנות ולראייה מחודשת. תודה על המקצועיות, שיתוף הידע, והתרומה להצלחת האירוע.
  בכבוד רב,
  שני מרינברג,
  מנהל שיווק קבוצת ח.י

  logos-medtronic

  מדטרוניק ישראל – עדי אלדר, מנהלת מכירות

  יניב שלום רב,
  ברצוני להודות לך על הרצאה שהעברת בכנס אחים ואחיות חדר ניתוח. הרצאתך הייתה מקצועית, מעניינת, מקיפה, מרתקת, ומוצלחת ביותר.
  מאוד התרשמנו מהיכולת להתאים את תכני ההרצאה והדוגמאות לקהל היעד הרלוונטי.
  התגובות על ההרצאה היו נפלאות.
  בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד.
  המון תודה,
  עדי אלדר
  מנהלת מכירות
  מדטרוניק ישראל

  via-arkadia

  ארקדיה – מיכל נוף, מנהלת שיווק

  יניב שלום,
  ברצוני להודות לך על ההרצאה שהעברת במפגש אדריכלים שקיימנו לפני שבוע.
  אנחנו מקיימים הרבה מפגשים מקצועיים הכוללים הרצאות, אבל אני חייבת לציין שהפעם ההרצאה הייתה מעולה, התגובות הטובות לא מפסיקות להגיע,
  כולם יצאו בהרגשה ששווה היה להגיע ביום גשום וסוער כמו שהיה. העברת את ההרצאה בצורה מקצועית, עניינית ומעניינת מאוד.
  ברצוני לציין ששמעתי את ההרצאה שלך לפני כחודש, והפעם הצלחת לחדש ולהתאים את ההרצאה לאקטואליה העכשוית.
  שוב תודה
  אין לי ספק כי עוד נפגש
  המשך להצליח ולרגש
  מיכל נוף
  מנהלת שיווק
  ויה ארקדיה

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים